• BÖLTAŞ A.Ş. müşterilerinin verdiği tüm bilgilerin gizliliğini korumak amacıyla aşağıda belirtilen temel kuralları benimsemiştir:
  • Müşterilerimizden sadece ürün/hizmet başvuruları ile ilgili olan ve kendilerine hizmet sunabilmemiz için gerekli gördüğümüz bilgileri talep ederiz.
  • Müşterilerimizin güvenliği ve www.boltas.com.tr üzerinden giriş yapılan bilgilerin gizliliğini korumak amacıyla BÖLTAŞ A.Ş. ‘nin sisteminin ve altyapısının en güvenilir seviyede tutulmasını sağlayacak bütün önlemler alınmıştır.
  • Müşterilerimizin www.boltas.com.tr adresine ürün/hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı girmiş oldukları bilgilerin diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenmesini engellemek için gerekli bütün önlemler alınmıştır.
  • Müşterilerimizin şirketimiz ile paylaştığı bilgilere izinsiz ulaşım, BÖLTAŞ A.Ş. personeli de dahil olmak üzere kısıtlanmıştır. Söz konusu bilgiler müşterilerimizin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunulmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşılmaz. BÖLTAŞ A.Ş. ’nin destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışması durumunda, bu firmaların şirketimiz gizlilik standartlarına ve şartlarına uymaları sağlanır.
  • Gizlilik Politikamız’da yer alan taahhütlerimiz yalnızca www.boltas.com.tr adresimiz için geçerli olup , ’de linkleri verilen diğer web sitelerini kapsamamaktadır.
  Söz konusu diğer web sitelerinin kullanımında o sitelere ait gizlilik politikası ve kullanım şartları geçerlidir. BÖLTAŞ A.Ş. ’ adresi üzerinden reklam, banner, içerik veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik politikaları, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi/manevi zarar ve kayıplardan sorumlu değildir.
  • Gerek www.boltas.com.tr de linkleri verilen diğer web sitelerindeki, gerekse de diğer internet sitelerine bağlantıların riski, kullanıcıya aittir. Bu sitelerde verilen bilgilerin doğruluğu ile bu sitelerden verilen diğer bağlantıların nitelikleri BÖLTAŞ A.Ş. ’nin tarafından araştırılmamış ve doğrulanmamıştır. Genel Kullanım Şartları ve Sorumluluğun Sınırlandırılması www.boltas.com.tr internet sitesine girmekle aşağıda belirtilen şartları kabul etmiş olursunuz. Bu nedenle öncelikle “Genel Kullanım Şartları ve Sorumluluğun Sınırlandırılması” ile ilgili aşağıda belirtilen şartları dikkatle okumanızı rica ederiz. Belirtilen şartları kabul etmiyorsanız lütfen BÖLTAŞ A.Ş. ’nin İnternet Sitesi’ni ve herhangi bir sayfasını kullanmayınız, ürün ve hizmet başvurusunda bulunmayınız.
  • Bu internet sitesinde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, tescilli marka, patent, fikri ve diğer mülkiyet hakları BÖLTAŞ A.Ş. ’nin’ne aittir. Herhangi bir kişi/kuruluş, önceden BÖLTAŞ A.Ş. ’ nin ‘un yazılı iznini almaksızın, bu internet sitesinin belirli bir kısmını başka bir web sitesinde veya sair yerde kullanamaz veya başka bir web sitesinden bağlantı kuramaz.
  • Bu internet sitesinde verilen her türlü bilgiler ve materyaller “olduğu gibi”, “mevcut olduğu şekilde” sağlanmaktadırlar. BÖLTAŞ A.Ş. ’nin bu bilgilerin doğruluğunu ve yeterliliğini garanti etmemekte olup, bu bilgilerdeki hatalar ya da eksiklikler nedeniyle doğabilecek her türlü sorumluluğu açık bir şekilde reddetmektedir. Bu bilgilerle üçüncü şahısların haklarının ihlal edilmemesi; mülkiyet, satılabilirlik ve/veya